Ako to funguje


Ženy, žienky, ženule moje, zmeriame, odmeriame, premeriame, uvedieme to všetko na správnu mieru... a nielen to.

Na prvý pohľad sa môže zdať, že pôjde len o centimetre, no nie je to tak. Prečo som sa rozhodla tvoriť šperk na mieru nie je len o nich, ale aj o tom, čo vám taký šperk prinesie.
Dlho som hľadala zaujímavé šperky pre seba, keď som ich však našla, cítila som, že mi tam niečo chýba. Neboli akýmsi spôsobom ucelené. Nielen na pohľad, ale aj energeticky. Vnímala som, že boli prázdne. Nemali dušu, nežili, neprihovárali sa. Tak som si začala vypĺňať dieru na trhu. Paradoxne ma k tvorbe šperkov priviedla prírodná kozmetika, ktorej som venovala 8 rokov môjho života. Pri tejto práci mi chýbal pre ženy akýsi doťuk.

Najprv to boli šperky z polodrahokamov. Tu som začala vnímať, že šperk, ktorý si odo mňa žena zoberie, musí byť ako celok. Náušnice, náhrdelník alebo prívesok a náramok.
PREČO?  Pretože ak si dáte len jednu časť , nie je to v súlade s vami a vašim telom.  Ako keby si dáte len jednu ponožku. Preto tvorím súpravy.

A tie miery?

Každá z nás má nielen iné proporcie, ale aj vyžarovanie. To, čo sedí jednej, nemusí druhej a naopak. Dĺžka, šírka, hrúbka, výška. Na naše telo pôsobia aj štyri živly, ktoré sa odrážajú v našich vlastnostiach a emóciách.

  • Hlava je živel oheň a patrí jej mentál, myšlienkové tvorenie. 
  • Hrudník je živel vzduch a patrí jej srdce, láska, cítenie.
  • Brucho je živel voda a patria jej emócie, vôľa.
  • Nohy a ruky sú živel zem, práca s hmotou, tvorenie, ukotvenie, zakorenenie sa.

Preto, aby mal šperk správne zosúladenie, tvar a aby s vami rezonoval, potrebujem iba niečo o vás vedieť.
Osobné stretnutie je ideálne, trochu si poklábosime, posťažujeme a pozdieľame navzájom. Spoznáme sa a hneď vieme, či chceme spolutvoriť. Sú aj iné možnosti stretnutia, ak čas alebo situácia nedovolí inak. Práve však pri osobnom stretnutí zachytávam, ako bude váš šperk vyzerať. Naladím sa na vás. Niekedy je to hneď, inokedy sa mi to celé skladá dlhší čas. Moje šperky nie sú pásová výroba. Výnimočné sú v tom, že je jeden originál, sú možné obmeny daného typu s podobnými komponentami, prípadne iné farebné kovy...

Pretože nielen tvar a počet kusov, ktoré vložím do šperku tvoria celok, ale aj farba kovu a materiál, ktorý je použitý ako hodváb, špagát, drevo...
Kovy ako striebro patrí Mesiacu: chladí pocitovo, ako aj na pohľad, je jemne sťahujúci, zrkadlí.
Zlato patrí Slnku: prehrieva, presvetľuje, ale niekoho až páli.
Meď patrí Venuši: ženská esencia krásy, tvorivá ženská sila, umenie.

A čo Vám prinesie šperk na mieru?

Okrem krásy, mnoho radosti a zábavy, pretože je to recyklácia starých krištáľových lustrov. No a kto by si na seba vešal staré lustre, žee??? 
Takýto šperk podporí vaše svetlo vo vás, vyladí vašu auru v danom okamihu, harmonizuje, aktivuje vaše vlastné kódy, zjemní energetiku tela. V neposlednom rade pracuje aj s pleťou, ktorú prežiari a jemne napne. Deje sa to na energetickej úrovni. Toto zistenie bolo pre mňa ako kozmetičku veľmi kľúčové...
No jednoducho poupratuje to, čo je treba. Aby ste viac svietili, žiarili, smiali sa a radovali zo života.

Tááák, prvé zoznámenie máme za sebou a svoje diamanty na mieru si môžete objednať, vie Vám ich niekto darovať, alebo ho vieme tvoriť spolu.  Akokoľvek sa rozhodnete, vždy to bude spávne. Všetky dostupné kontakty nájdete na webe. Bližšie - hlbšie otázky osobne. 

Ako vnímajú moje šperky ich nositeľky?

"Keď som si na seba dala Arabelline šperky, zrazu bolo niečo inak. Pleť mi zjemnela a moje oči začali žiariť ako diamanty... Žeby toto dokázal šperk? A zázraky pokračovali ďalej - môj deň, oblečený do dúhových odleskov krištáľov, bol plný svetla, ľahkosti a radosti. Spolu s jemnou noblesou týchto šperkov prišlo uvedomenie, že každý deň je sviatkom hodným toho, aby sme ho oslavovali a užívali si ho plnými dúškami. Arabella do Sklovenských diamantov vkladá nielen svoje umelecké cítenie, ale pripája aj jedinečný harmonizačný kód pre konkrétnu ženu, ktorej je šperk určený. Tým sú jej šperky unikátnymi dielami. Neustále premenlivými, živými a vylaďujúcimi každú ženu, ktorá ich bude nosiť."
Stanka Sobolovázakladateľka a srdce spoločnosti Šťastná žena www.stankasobolova.sk
"To je skvelý nápad, recyklovať krištáľové lustre a pretaviť ich do ozdoby pre ženu. Pod tvojimi rukami vznikajú z nich originálne doplnky, ktoré oslnia a potešia. Vnášaš do nich svoju tvorivosť a energiu. Skvelé, že si sa rozhodla nasledovať svoju vášeň. Želám tomuto projektu veľa spokojných zákazníčok. Nech skrášľuje svet i ženy."
Marcelka Špalkova
"Vždy sa mi páčili ženy, ktoré vedia nosiť výrazné šperky. V rukách Arabelly sa takéto skvosty rodia. Ich geometria priťahuje pohľady ľudí. A každý šperk dokonale ladí s jej majiteľkou a vyzdvihuje tak jej jedinečnosť. Tá jedinečnosť tkvie v tom, že sa cíti byť krásna. Stačí si spomenúť na pocit, keď Vám pripli na krk náhrdelník Vašich snov a v tom momente naskočil ten nádherný pocit ...... som kráľovnou."
Zuzka Kollárová
"Vďaka Arabella za dar a podporu nášho sociálneho projektu Vnučka.sk. Ruky mojich babičiek zdobia Tvoje originálne "sklovenské diamanty" a mňa v aute pri cestách za nimi ochraňuje snehobiely krehký anjelik, ktorého energiu a ochranu doslova cítiť v každom okamihu."
Mgr. Jana Danišováautorka sociálneho projektu Vnučka.sk vytvárajúceho rodinu pre osamelých seniorov
"Arabella mi vyrobila náušnice z ružových riečnych perál a anjelských krídel. Keďže rada nosím doplnky s nádychom ľahkej elegancie a nie príliš prezdobené, tieto presne sadli na môj vkus. Na tento darček rada spomínam aj vzhľadom na okolnosti, ktoré sprevádzali jeho výrobu a prevzatie. Arabellinu tvorbu vrelo odporúčam."
Ivona Yvonne

Do tvorenia žienky moje!


Dohodnime si stretnutie

Vaše osobné údaje sú u mňa v bezpečí. Zásady ochrany a spracúvania osobných údajov →